پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم 114 ثانیه‏ای مبین/ آغاز داوری

جواد نصیری، دبیر جشنواره فیلم 114 ثانیه‏ای مبین گفت: با توجه به یک دوره تمدید مهلت ارسال آثار که در پی درخواست و استقبال فیلم‏سازان و هنرمندان و با مصوبه شورای سیاستگذاری جشنواره انجام شد، روز 30 آبان آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار درنظر گرفته شده بود.

وی  افزود: طی هفته گذشته که کشور دچار اختلال و قطعی ارتباط اینتنرنتی شده بود، برخی متقاضیان ثبت نام در جشنواره را دچار اشکال کرده بود که با دبیرخانه هم تماس‏ هایی را داشتند و لذا این هفته و با وصل شدن مجدد ارتباطات، این افراد می‏توانند روند ثبت نام خود را در سایت جشنواره تکمیل کنند.

نصیری ضمن اعلام اين مطلب ، اظهار کرد: افرادی هم که از طریق پُست و به صورت لوح فشرده آثار خود را ارسال کرده اند، نگرانی نداشته باشند و این آثار هم در این هفته دریافت می‏شود و در جشنواره شرکت داده خواهد شد.

دبیر جشنواره فیلم 114 ثانیه‏ای مبین تصریح کرد: مرحله نخست داوری آثار با حضور اعضای شورای سیاستگذاری انجام شده و تمامی اعضا در چهار جلسه مجزا تمامی فیلم‏ های دریافت شده را مشاهده کردند و در این بین آثاری که در چارچوب فراخوان اعلام شده نبوده است، از حضور در مرحله دوم داوری حذف شده‏اند.

وی تأکید کرد: آثاری که مطابق مفاد اعلام شده در فراخوان اولیه نبوده ‏اند، از جمله در زمان مورد نظر ساخته نشده بودند و یا به لحاظ موضوعی با جشنواره تطبیق نداشته‏ اند، از دور رقابت حذف شدند و باقی آثار دریافت شده در مرحله دوم داوری با حضور تعدادی از سینماگران برجسته کشور مورد قضاوت قرار خواهند گرفت.

تاریخ :‌ 3 آذر 1398, 14:10 بازدید : 91
نمونه آثار ارسالی به جشنواره
پوستر
مراکز مرتبط
تمامي حقوق اين سايت متعلق به مرکز تولیدات چند رسانه ای قرآنی (مبین) مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف