ایکنا و استودیوی مبین «انعکاس» را به شبکه قرآن می‌برند

محمدحسین محمدزاده، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از پخش برنامه جدید با نام «انعکاس» از شبکه قرآن خبر داد و بیان کرد: این برنامه بر مبنای توافق مشترک بین شبکه قرآن سیما، مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی(مبین) وابسته به سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا تولید می‌شود.
وی در ادامه بیان کرد: پس از تجربه موفقی که در ارسال خبرهای پیاده‌روی اربعین از استودیو مبین حاصل شد و این تعامل بین شبکه و ایکنا برقرار شد، تصمیم گرفتیم تا برنامه انعکاس را نیز تولید نماییم، این برنامه از شنبه هفته آینده، ۱۱ آذرماه و در دو نوبت پیش از ظهر و بعد از ظهر و در قالب بخش‌های پنج دقیقه‌ای روی آنتن خواهد رفت.
مدیر شبکه قرآن تصریح کرد: در برنامه انعکاس، تولیدات خبرگزاری ایکنا در زمینه‌های خبری، گزارشی، تصویری و ... منعکس می‌شود. اجرای این برنامه نیز برعهده محمد خرمی‌فر و فاطمه بختیاری‌خواه از اعضای خبرگزاری است.
محمدزاده بیان کرد: این برنامه از شنبه تا چهارشنبه روی آنتن می‌رود و تکنیک ضبط نیز در فضای کروماکی است که در حین اعلام رویدادها، تصاویر متناسب نیز پخش می‌شود.
تاریخ :‌ 8 اسفند 1396, 12:32 بازدید : 142
پیشنهاد مبین
مراکز مرتبط
مشارکت
آخرین تولیدات مرکز
تمامي حقوق اين سايت متعلق به مرکز تولیدات چند رسانه ای قرآنی (مبین) مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف