«انعکاس» از استودیو مبین جهاد دانشگاهی به آخر هفته رسید

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، برنامه «انعکاس» بر مبنای توافق مشترک بین شبکه قرآن و معارف سیما، مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی(مبین) وابسته به سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا تولید می‌شود.
این برنامه پس از تجربه موفقی که در ارسال خبرهای پیاده‌روی اربعین از استودیو مبین حاصل شد، تولید می‌شود.
پخش برنامه «انعکاس» از روز شنبه، ۱۱ آذرماه، آغاز شده و طی روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته در دو نوبت به صورت بخش‌های پنج‌دقیقه‌ای به روی آنتن می‌رود و تکنیک ضبط آن نیز در فضای کروماکی است که در حین اعلام رویدادها، تصاویر متناسب پخش می‌شود.
در برنامه انعکاس، تولیدات خبرگزاری ایکنا در زمینه‌های خبری، گزارشی، تصویری و ... در حوزه‌های قرآنی و معارفی منعکس می‌شود.
با ایجاد این رویکرد نوین در اطلاع‌رسانی قرآنی و معارفی شبکه قرآن و معارف سیما، از این هفته یک بخش جدید به برنامه انعکاس افزوده می‌شود و آن یک ویژه برنامه با تایم ۱۵ دقیقه برای بیان اهم رویدادهای قرآنی و معارفی هفته است که طی روزهای پنجشنبه یا جمعه به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.

ضبط این برنامه تلویزیونی در استودیو «مبین» مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی جهاد دانشگاهی انجام می‌گیرد و خبرنگاران خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) نیز اجرای آن را برعهده دارند.

تاریخ :‌ 8 اسفند 1396, 12:34 بازدید : 86
پیشنهاد مبین
مراکز مرتبط
مشارکت
آخرین تولیدات مرکز
تمامي حقوق اين سايت متعلق به مرکز تولیدات چند رسانه ای قرآنی (مبین) مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف